Predaj domu, Svätý Anton, Banská ŠtiavnicaPonúkame Vám na predaj malebnú usadlosť nachádzajúcu sa v obci Svätý Anton pri Banskej Štiavnici v prekrásnom tichom horskom prostredí na úbočí lesa a pri potoku veľkým pozemkom. V suteréne má dom uzatvorený dvor zo vstupom veľkou bránou, čiastočne podpivničený ½, dve miestnosti, horné poschodie prístupné z drevenej terasy má tri veľké, vzájomne prepojené miestnosti s trámovým stropom, pripraveným k možnosti vybudovania podkrovia, v streche 4 vikiere.

Bývalý Starý mlyn prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, opravené pôvodné kamenné múry, nový krov, nová strecha /krytina zinkovýplech/, dva komíny, drevená terasa, nové, drevené okná, drevené podlahy, hydroizolácie, elektrická prípojka, voda z vlastnej studne.

Dom je prístupný z asfaltovej cesty /cca 100m/ po vlastnej spevnenej prístupovej ceste, stojí na veľkom pozemku /5.644 m2/ s možnosťou dokúpenia ďalšieho pozemku/cca 2 ha/. Vhodný na rekreačné účely, ale aj na trvalé bývanie.


Cena: 95,000€

1. Banskoštiavnická realitná kancelária • celder@realitycelder.sk • +421 903 530 980 • +421 903 905 980 (volajte toto číslo pre komunikáciu v angličtine)

Copyright © 2017 Všetky práva vyhradené!         Predaj a prenájom nehnuteľností        Predaj exkluzívnych bytov        Predaj stavebných pozemkov