Starý byt - Zlatý dvor, centrum Banskej ŠtiavniceZrekonštruovaný byt sa nachádza na pešej zóne v Banskej Štiavnici na tzv. „Drotuári" v meštianskom dome z konca 18 st. Tento dom je národnou kultúrnou pamiatkou 1. stupňa. Je to polyfunkčný objekt, ktorý má vlastné átrium a na prízemí sa nachádza osem nebytových prevádzok ako kvetinárstvo, zelovoc, galéria, reštaurácia, obchod s odevmi, kozmetika a kancelárske priestory...

Podlahová plocha bytu je 35m2. Byt je vybavený kompletnou infraštruktúrou, to znamená, že má elektrické kúrenie (vlastný elektromer), kombinované s vykurovaním krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, toaletou a bojlerom na teplú vodu (merač vody: voda sa platí zálohovou faktúrou správcovi, ktorý robí raz polročne vyúčtovanie).

Správca vykonáva správu jednotlivých bytov a takisto aj rôznych ďalších služieb ako je upratovanie, pranie, atď..., vrátane celej budovy.

Stav: PREDANÝ

1. Banskoštiavnická realitná kancelária • celder@realitycelder.sk • +421 903 530 980 • +421 903 905 980 (volajte toto číslo pre komunikáciu v angličtine)

Copyright © 2017 Všetky práva vyhradené!         Predaj a prenájom nehnuteľností        Predaj exkluzívnych bytov        Predaj stavebných pozemkov