Staré byty s klenbovými stropmi na pešej zóne
v centre Banskej ŠtiavniceZrekonštruované byty s klenbovými stropmi sa nachádzajú na pešej zóne v Banskej Štiavnici na tzv. „Drotuári" v meštianskom dome z konca 18 st. Tento dom je národnou kultúrnou pamiatkou 1. stupňa. Je to polyfunkčný objekt, ktorý má vlastné átrium a na prízemí sa nachádza osem nebytových prevádzok ako kvetinárstvo, zelovoc, galéria, reštaurácia, obchod s odevmi, kozmetika a kancelárske priestory...

Podlahové plochy bytov začínajú od 32m2 až po 80m2. Byty sú vybavené kompletnou infraštruktúrou, to znamená, že v každom byte je elektrické kúrenie (vlastný elektromer), kombinované s vykurovaním krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom (vaňa ako nad štandard), umývadlom, toaletou a bojlerom na teplú vodu (merač vody: voda sa platí zálohovou faktúrou správcovi, ktorý robí raz polročne vyúčtovanie).

Správca vykonáva správu jednotlivých bytov a takisto aj rôznych ďalších služieb ako je upratovanie, pranie, atď..., vrátane celej budovy.

Stav: PREDANÉ

1. Banskoštiavnická realitná kancelária • celder@realitycelder.sk • +421 903 530 980 • +421 903 905 980 (volajte toto číslo pre komunikáciu v angličtine)

Copyright © 2017 Všetky práva vyhradené!         Predaj a prenájom nehnuteľností        Predaj exkluzívnych bytov        Predaj stavebných pozemkov